<<<<<<< HEAD

Wina

Wyszukane smaki i aromaty

czytaj więcej

Wyszukane smaki i aromaty

Wina Piwnica pełna win

W górskim powietrzu dają się wyczuć niezwykłe, delikatne aromaty - latem kwiatów, leśnych owoców i trawy, a jesienią siana, świerkowego igliwia i suchych, kolorowych liści. Przywodzą one na myśl zapach i smak nietuzinkowych win serwowanych w Hotelu BUKOVINA.

Karta win hotelowej restauracji Morskie Oko, wyróżniona „Award of Excellence” magazynu Wine Spectator, współgra z menu i pasuje do szerokiego spektrum proponowanych dań. Sommelière Resortu BUKOVINA Justyna Chowaniec, opracowała niebanalny zestaw win, z których każde posiada niepowtarzalny charakter. Ich oryginalność tkwi w niekonwencjonalnych metodach produkcji, ciekawej etykiecie, czy interesującej osobie winiarza.

Goście Hotelu BUKOVINA znajdą w Morskim Oku wina od znanych, topowych producentów, jednak większość pozycji pochodzi od winiarzy, dla których liczy się nie tyle popularność, co uprawa przyjazna naturze.

Karta win Warto odkryć Podhale poprzez nietuzinkową kartę win Hotelu BUKOVINA.

Lekkie, białe wina, idealne do delektowania się nimi na tarasie Hotelu BUKOVINA w letni dzień, wina czerwone, z wyraźnie zaznaczoną kwasowością, jak i dobrze zbalansowane półsłodkie i słodkie. Na każdego gościa czeka tu specjalny kieliszek pełen niezwykłych smaków i aromatów. Hotel, jako jedyny w regionie, posiada  dyspenser na wina oraz system Coravin, dzięki którym ma możliwość serwowania na kieliszki dowolnie wybranych win.

Pobierz kartę win

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną, w dniach 12 - 16.11.2018 Termy i Hotel BUKOVINA będą nieczynne.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

27.10 - 16.11 - nieczynne 3 niecki basenowe w Strefie Dzieci i Młodzieży:
Bystry Potok i Mocydełko
12.11 - 16.11.2018 – zamknięty cały obiekt
12.11 - 26.11 - Strefa Saun

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij