<<<<<<< HEAD

Udana zabawa

Termy BUKOVINA

Największe termy w Polsce

czytaj więcej

Termy BUKOVINA

Największe termy w Polsce

JESZCZE WIĘCEJ WRAŻEŃ!

Odpłyniesz z zachwytu! Termy BUKOVINA to 20 basenów termalnych o temperaturze wody 30-38℃, umożliwiającej relaks przez cały rok, bez względu na pogodę. To także strefa zabaw dla dzieci i młodzieży - minibaseniki, baseny z atrakcjami wodnymi oraz zjeżdżalne.

Na terenie Term możesz jednocześnie skorzystać z 8 rodzajów saun, m.in. rzymskiej, fińskiej, góralskiej, kwiatowej, na podczerwień oraz z sauny śródziemnomorskiej.

WODY TERMALNE

Połącz rozrywkę z leczniczym działaniem wód termalnych wydobywanych z głębokości aż 2 400 metrów. Wody BUKOVINY to bogactwo m.in.: sodu, wapnia, chloru, potasu, siarki i magnezu.

Kąpiel w tak wysoko zmineralizowanej wodzie wpływa korzystnie na cały organizm - przede wszystkim na układ mięśniowo-kostny oraz sercowo-naczyniowy, działa bakteriobójczo, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz niweluje stres.

JEDNE TERMY - MOC ATRAKCJI

TO IDEALNE POŁĄCZENIE ZDROWIA, RELAKSU I ZABAWY!

Baseny i zjeżdżalnie

"Bonior Basisty" z dyszami masującymi i ławkami z hydromasażem oraz "Corny Staw", do ktorego wpadają dwie zjeżdżalnie: "Łostry Śwung" i "Krynconka, to tylko niektóre z 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych wypełnionych wodą termalną. Wodne huśtawki i minibaseny dla dzieci, kaskady wodne i grota skalna - Termy BUKOVINA to miejsce atrakcji dla całej rodziny i gwarancja udanej zabawy! Chcesz dowiedzieć się więcej: termybukovina.pl

 

 

Noc Basenów

Miłośnikom muzyki klubowej, kolorowych światech i tańca Termy BUKOVINA zapewniają jeszcze więcej wrażeń. Cyklicznie organizowane Noce Basenów to imprezy z udziałem najlepszych DJ'ów, którzy nadają rytm roztańczonemu, wodnemu parkowi. Podczas Nocy Basenów czekają na Ciebie również niezwykłe atrakcje: wyrzutnie ognia i CO2, scena na wodzie, pokazy taneczne, projekcje na ekranach led, konkursy, 487 000 litrów wody termalnej i 40 000 watów profesjonalnego nagłośnienia!

Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną, w dniach 12 - 16.11.2018 Termy i Hotel BUKOVINA będą nieczynne.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

27.10 - 16.11 - nieczynne 3 niecki basenowe w Strefie Dzieci i Młodzieży:
Bystry Potok i Mocydełko
12.11 - 16.11.2018 – zamknięty cały obiekt
12.11 - 26.11 - Strefa Saun

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij